Függönyrúdkészlet fa 160 cm - 25 mm fehér
Cikkszám 4714556Termékleírás
Cikkszám 4714556
Ez a függönyrúdkészlet otthona függönyei és sötétítői számára kínál rögzítési lehetőséget. Ráadásul dekoratív kialakítási lehetőséget kínál az ablak területének díszítéséhez. A készlet tartalmaz egy függönyrudat, valamint egy hozzá illő tartót, amely egyszerű felhelyezést tesz lehetővé. A rúd teljes hossza 160 cm, átmérője 25 mm.
Természetes hatás a berendezésben
A függönyrúdkészlet hosszú élettartamú és erős fából készült. Így a nehéz függönyöket és sötétítőket is gond nélkül helyezheti fel. Fehér színével a készlet kiemeli a helyiség otthonos hatását. Időtálló formaterve révén számos lakberendezési koncepcióhoz illik, és számos textilszínnel harmonizál.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
5907550576595
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 25 mm |
| Szín: | Erdeifenyő |
| Hossz: | 160 cm |
| Anyag: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 590 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 161,0 cm |







