Gardinia Chicago nyitott tartó függönyrúdhoz 20 mm átmérő fekete-matt
Cikkszám 4869285Termékleírás
Cikkszám 4869285
A Gardinia Chicago nyitott tartó tökéletes kiegészítő a Gardinia Chicago stílusos karnisgarnitúra 20 mm átmérőjű rúdjához. A kiváló minőségű tartókonzol valamennyi megfelelő színben kapható.
A gyártó adatai
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018365785
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 20 mm |
| Szín: | Fekete matt |
| Típus: | Karnisgarnitúra |
| Anyag: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 141 g |
| Magasság: | 21,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |











