Gardinia Isa függönyrúd szett 1 sín belső vezetésű II Ø 20 mm 160 cm nemesacél
Cikkszám 5174693Termékleírás
Cikkszám 5174693
A belső vezetésű II függönyrúdkészlet legfőbb előnye a funkcionalitás és az esztétikus, visszafogott megjelenés. Így könnyedén teremthet kellemes hangulatot az ablak elé akasztott függönyök vagy drapériák segítségével. A Gardinia Isa függönyrúdkészletben minden benne van, hogy Önnek semmire ne legyen gondja: Tartók, végzáró dugók, rögzítéshez szükséges anyagok és x-alakú csúszkák.
A készlet felhasználásával stílusosan és egyszerűen felszerelheti függönyét:
- A függönyrúd faltól való távolsága: 7,5 cm
- 22 db x-alakú csúszka mellékelve
A gyártó adatai
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018364290
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 20 mm |
| Szín: | Szálcsiszolt rozsdamentes acél |
| Hossz: | 160 cm |
| Típus: | Karnisgarnitúra |
| Anyag: | Fém |
| Kivitel: | 1 soros |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Max. Hossz: | 160 cm |
| Art der Gardinenstange: | Einzeln |
| Felület/bevonat: | Matt |
| Tartók száma (darab): | 2 Darab |
| Rögzítőhossz (faltávolság): | 7,5 cm |
| Végdarabok: | Henger |
| Függönykarikákkal együtt: | Függönykarikákkal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,77 kg |
| Magasság: | 9,0 cm |
| Szélesség: | 160,0 cm |
| Mélység: | 4,1 cm |











