Gardinia Thasos függönyrúdkészlet Ø 19/22 mm átmérő kihúzható 100-190 cm fekete
Cikkszám 5387022Termékleírás
Cikkszám 5387022
A Gardinia Thasos függönyrúdkészlet rendkívüli sokoldalú. A kívánt hosszúságra húzható ki, szinte minden helyiségbe illik, és diszkrét kialakításának köszönhetően kiemeli a függönyeit.
A készlet a függönyrúd mellett a fémtartókat és a végzárókat, valamint a függönyrúd rögzítéséhez szükséges rögzítőanyagokat is tartalmazza.
Opcionálisan ráncszedő akasztóval ellátott függönykarikák is kaphatók.
A gyártó adatai
Boviva GmbH
Maybachstraße 16-20
32257 Bünde
info@boviva-online.de
4003018383116
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 19 mm |
| Szín: | Fekete matt |
| Hossz: | 100 - 190 cm |
| Típus: | Karnisgarnitúra |
| Anyag: | Alumínium |
| Kivitel: | 1 soros |
| Kihúzható: | Kihúzható |
| Max. Hossz: | 190 cm |
| Art der Gardinenstange: | Einzeln |
| Felület/bevonat: | Matt |
| Tartók száma (darab): | 3 Darab |
| Rögzítőhossz (faltávolság): | 8,0 cm |
| Végdarabok: | Henger |
| Függönykarikákkal együtt: | Függönykarikákkal |
| Függönykarikák száma (darab): | 3 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 710 g |















