Sigma teljes stílusos karnisgarnitúra 16 mm rozsdamentes acél hatású
Cikkszám 4043915Termékleírás
Cikkszám 4043915
A fémből készült, rozsdamentes acél hatású, szálcsiszolt Sigma teljes stílusos karnisgarnitúra segítségével a legfrissebb függönytrendek helyezhetőek el az ablakokon. A karnisrúd átmérője 16 mm, és 3 különböző hosszúságban kapható. A stílusos karnisgarnitúra tartalmazza a hozzáillő fém végzárókat, tartókonzolokat, függönykarikákat ráncszedő akasztóval és a rögzítőanyagokat. A tartókonzol hossza 5,5 cm.
A gyártó adatai
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018190547
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 16 mm |
| Szín: | Szálcsiszolt rozsdamentes acél |
| Hossz: | 120 cm |
| Típus: | Karnisgarnitúra |
| Anyag: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 653 g |
| Magasság: | 140,6 cm |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Mélység: | 3,5 cm |









