kárpitos díszszeg 9 mm x 12,5 mm antikolt sárgaréz 40 darab
Cikkszám 3540697Termékleírás
Cikkszám 3540697
A kárpitos díszszegek sokoldalú segítőtársak a kárpitozott bútorok restaurálásánál, készítésénél és javításánál. Kiválóan alkalmasak arra hogy a kárpitot vagy egyéb dekoratív anyagokat biztosan a tartószerkezetre rögzítsen velük. A szeg átmérője 9 mm, hossza 12,5 mm. Anyaga acél, amely antikolt sárgaréz színűre van lakkozva. Ennek köszönhetően megnyerő megjelenéssel bír. A széles fej megakadályozza, hogy a vékony kárpitok vagy egyéb anyagok könnyedén leszakadjanak a tartószerkezetről. A kiváló minőségű kárpitos díszszegek összességében sokoldalúan használhatók a fa tartószerkezeteken. A csomag 40 darabot tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874837202
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Burkolósapka: | Fedősapka nélkül |
| Gyeptrágya: | Kárpitszögek |
| Tömítőgyűrű: | Tömítőgyűrű nélkül |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Fejátmérő (mm): | 9,0 mm |
| Körmök anyaga: | Acél |
| Fej: | Félkerekített fej |
| Felület: | Egyéb |
| A csomagolás tartalma: | 40 Darab |
| A csomagolás tartalma: | 34 g |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 51 g |





