Happy People Bema karúszó 1-es méret
Cikkszám 1031806Termékleírás
Cikkszám 1031806
A Bema karúszó 1-es méretű, és 6-12 éves gyermekek számára alkalmas. Színe narancssárga. Méretei: 15 cm x 20,5 cm. A maximális testsúly 60 kg.
Figyelmeztetések
FIGYELEM:Segédeszköz úszáshoz 30-60 kg-os (kb. 6-12 éves) gyermekek számára
FIGYELMEZTETÉS! Vízbefulladás ellen nem véd! Mindig fújja fel teljesen az összes légkamrát! Csak állandó felügyelet mellett használható! Csak a felkaron viselhető! Az összes elemet viselni kell!
Felnőtt felügyelete mellett használható!
A gyártó adatai
Happy People GmbH u. CoKG
Konsul-Smidt-Str. 8
b
28217 Bremen
c.ahrens@happypeople.de
4008332180021
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felfújható: | Felfújható |
| Pohártartóval: | Pohártartó nélkül |
| Terhelhető: | 60 kg |
| Alkalmas: | 1 személy |
| Anyag: | PVC |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 183 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 20,5 cm |
| Mélység: | 10 mm |



