Deroma öntözőkúp Aquado 32 cm
Cikkszám 5244314Termékleírás
Cikkszám 5244314
A Deroma Aquado öntözőkúp egy ősrégi öntözőrendszer. Alkalmazása egyszerű és zseniális.
Az Aquadót a növények pereméig ássa be, töltse fel vízzel és fedővel zárja le, hogy megfékezze a párolgást, és a csigák és szúnyogok ne tudjanak benne megtelepedni.
Amikor az Aquado körüli talaj kiszárad, a talaj és a gyökerek az edényből szívnak vizet. Ha nedves a föld, akkor nem ad le vizet. Így a növények pontosan a megfelelő mennyiségű vizet kapják föld alatt, és a föld száraz felülete további védelmet nyújt a kártevők ellen.
Ez akár 70%-os vízmegtakarítást eredményez, és magas hőmérsékleten is 5-7 napos öntözési intervallumot biztosít. A felfelé kúpos méretű nyílásnak az az előnye, hogy könnyen látható, mennyire tele van az Aquado, így a feltöltés is nagyon egyszerű, de mindenekelőtt a növény akadálytalanul tud lefelé nőni.
Az öntözési sugár kb. az Aquados magasságának felel meg. A 32 cm-es Aquado tehát kb. 32 cm-es, a 25 cm-es Aquado kb. 25 cm-es és a 15 cm-es Aquado kb. 15 cm-es sugarat öntöz. Ideális konyhakertekbe, virágos kertekbe, virágcserepekbe, balkonládákba és magaságyásokba.
A gyártó adatai
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942070838
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Terrakotta |
| Típus: | Öntözők eszközök |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | A termékben nincs műanyag |
| Forma: | Kúpos |
| Szélesség (cm): | 23 cm |
| Űrtartalom: | 7 l |
| Magasság (cm): | 32 cm |
| Alkalmas a következőkre: | Kültér |
| Mélység (cm): | 23 cm |
| Rögzítőanyag: | Nem elérhető |
| Állítható: | Nem állítható |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Lábakkal: | Lábak nélkül |
| Anyagvastagság (cm): | 0,7 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,45 kg |
| Magasság: | 32,0 cm |
| Szélesség: | 23,5 cm |
| Mélység: | 23,5 cm |































