Scheurich Bördy S öntözőfigura átlátszó 90 ml
Cikkszám 3010980Termékleírás
Cikkszám 3010980
A Scheurich Bördy S 90 ml-es öntözőfigura egy fényáteresztő anyagból készült okos víztároló eszköz, amely nagyon egyszerűen, a nyitott csőrén keresztül tölthető meg. A madár a földbe nyúló agyagkúp segítségével fokozatosan adagolja a vizet a növénynek, és ritkább öntözést tesz lehetővé.
A gyártó adatai
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4002477510415
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Típus: | Öntözők eszközök |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 0 % |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Nem újrahasznosított anyagból készült termék |
| Forma: | Egyéb |
| Rögzítőanyag: | Nem elérhető |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 71 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 15,5 cm |
A termék különféle színekben kapható.





