Sheurich Bördy öntözőfigura XL 620 ml zöld
Cikkszám 5112701Termékleírás
Cikkszám 5112701
A Scheurich Bördy XL 620 ml-es öntözőfigura egy okos, áttetsző műanyagból készült víztartály, amely könnyen feltölthető a nyitott csőrén keresztül. A földbe dugott agyagkúp segítségével a madár fokozatosan leadja a vizet a növénynek, ami így ritkább öntözést tesz lehetővé.
A gyártó adatai
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4002477587387
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Típus: | Öntözők eszközök |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 0 % |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Nem újrahasznosított anyagból készült termék |
| Forma: | Egyéb |
| Rögzítőanyag: | Nem elérhető |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 203 g |
| Magasság: | 29,5 cm |
| Szélesség: | 13,5 cm |
| Mélység: | 9,2 cm |







