M Collections Texas Egg Pot kaspó 39 cm x 38 cm Rozsdaszínű
Cikkszám 5213939Termékleírás
Cikkszám 5213939
A rozsdás hatású M Collections kaspó rostszálas agyagból, kézzel készült. Kerek formája modern megjelenést kölcsönöz a kaspónak. A rostszálas agyagból készült edények időjárás- és fagyállóak. Minden rostszálas agyagból készült kaspó vízelvezető nyílással van ellátva, amelyen keresztül a felesleges víz kifolyhat. Ez megakadályozza a pangó víz kialakulását.
A gyártó adatai
Mega Collections BV
Veerweg 2
5145NS Waalwijk
info@megacollections.eu
8714075375018
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Nem újrahasznosított anyagból készült termék |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 0 % |
| Típus: | Növénytartó |
| Szín: | Rozsda |
| Felület: | Strukturált |
| Anyag: | Fibreclay |
| Forma: | Kerek |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Térfogat: | 30,0 l |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Rögzítés: | Szabadon álló |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Lábakkal: | Lábak nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,2 kg |
| Magasság: | 38,0 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |



