Quadra virágláda 34 cm átmérő x 40 cm Natúr festett
Cikkszám 5161773Termékleírás
Cikkszám 5161773
A Quadra virágláda a természetet és a modern kialakítást ötvözi, így ideális választás lakásokba, irodákba, erkélyekre vagy teraszokra. Tökéletes választás bármilyen tapasztalati szinttel rendelkező növénykedvelőnek, és még a legmagasabb igényeknek is megfelel. 34 cm x 40 cm-es méretével és természetes, festett megjelenésével ez a virágláda stílusos kiegészítője minden helyiségnek.
A gyártó adatai
Andrewex Sp. z o. o.
Piętno 84
62-740 Tuliszków
verkauf@andrewex.com
5907051045255
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | A termékben nincs műanyag |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 0 % |
| Típus: | Növénytartó |
| Szín: | Natúr |
| Felület: | Fényes |
| Anyag: | Fa |
| Forma: | Kerek |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | Nem UV-álló |
| Időjárásállóság: | Nem időjárásálló |
| Térfogat: | 14,0 l |
| Készlet: | 2 részes |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Rögzítés: | Teljesen összeszerelve |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Lábakkal: | Lábakkal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 52,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |













