Fotókeret műanyag Sola arany M 40 cm x 50 cm
Cikkszám 5386487Termékleírás
Cikkszám 5386487
Fotókeret műanyag Sola arany M 40 cm x 50 cm.
A gyártó adatai
Art Galéria lakberendezési Kft.
Iparos utca 3-5.
2040 Budaörs
info@art-galeria.hu
5999100876323
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag keretek |
| Szín: | Arany |
| Típus: | Képkeret |
| Felület: | Dizájn |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Méret: | 40 x 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,22 kg |
| Magasság: | 57,3 cm |
| Szélesség: | 47,3 cm |
| Mélység: | 3,8 cm |





