Fotókeret műanyag Sola arany S 24 cm x 30 cm
Cikkszám 5386461Termékleírás
Cikkszám 5386461
Fotókeret műanyag Sola arany S 24 cm x 30 cm.
A gyártó adatai
Art Galéria lakberendezési Kft.
Iparos utca 3-5.
2040 Budaörs
info@art-galeria.hu
5999100876309
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag keretek |
| Szín: | Arany |
| Típus: | Képkeret |
| Felület: | Dizájn |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Méret: | 24 x 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 480 g |
| Magasság: | 37,3 cm |
| Szélesség: | 31,3 cm |
| Mélység: | 3,8 cm |





