Fotókeret műanyag Stilo arany L 30 cm x 40 cm
Cikkszám 5386586Termékleírás
Cikkszám 5386586
Fotókeret műanyag Stilo arany L 30 cm x 40 cm.
A gyártó adatai
Art Galéria lakberendezési Kft.
Iparos utca 3-5.
2040 Budaörs
info@art-galeria.hu
5999100876415
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag keretek |
| Szín: | Arany |
| Típus: | Képkeret |
| Felület: | Dizájn |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Méret: | 30 x 40 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 700 g |
| Magasság: | 43,7 cm |
| Szélesség: | 33,7 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |





