Fotókeret műanyag Vivo arany XS 10 cm x 15 cm
Cikkszám 5386230Termékleírás
Cikkszám 5386230
Fotókeret műanyag Vivo arany XS 10 cm x 15 cm.
A gyártó adatai
Art Galéria lakberendezési Kft.
Iparos utca 3-5.
2040 Budaörs
info@art-galeria.hu
5999100876064
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag keretek |
| Szín: | Arany |
| Típus: | Képkeret |
| Felület: | Dizájn |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Méret: | 10 x 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 130 g |
| Magasság: | 19,7 cm |
| Szélesség: | 14,7 cm |
| Mélység: | 2,5 cm |





