Szúnyogháló mágneses kerettel ablakra 110 cm x 130 cm fehér
Cikkszám 4287124Termékleírás
Cikkszám 4287124
Az ablakra illő szúnyogháló képes arra, hogy megvédje lakását a szúnyogoktól és egyéb rovaroktól. A mágneses keretnek köszönhetően mindig optimálisan megfeszített hálóval rendelkezhet. A levegő és a fény továbbra is akadálytalanul áramolhat a lakásba, miközben az ablak a szokásos módon nyitható és csukható. A keret műanyagból készült, fehér színű, és ezáltal feltűnés nélkül illik a lakás összképébe. Mérete 110 cm x 130 cm (Ma x Sz).
Egyszerű felhelyezés a mágneses kerettel
A háló 100%-ban antracitszínű üveggyapot szövetből készült, amelyet időjárásállóság jellemez. A szövet nedves kendővel lemosható és tisztítható. Az ablakra kívülről, öntapadó mágnescsíkokkal szerelhető fel. Az anyag egyszerűen vágható a kívánt méretre, így tetszés szerint a mindenkori ablakmérethez igazítható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871292066
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szövet anyaga: | Üveggyapot |
| Rögzítési mód: | Ragasztás/mágneses |
| Keret szín: | Fehér |
| Keret anyaga: | Műanyag |
| Szövet szín: | Antracit |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 110,0 cm |
| Szélesség: | 130,0 cm |
| Mélység: | 10 mm |









