Teleszkópos keretes szúnyogháló ajtóra 100 cm x 210 cm fehér
Cikkszám 4914974Termékleírás
Cikkszám 4914974
A fehér színű, kerettel rendelkező, ajtókhoz való szúnyogháló optimálisan illeszkedik a környezetébe.
Egyszerű rögzítés és teleszkópos kivitel
A szúnyogháló keret teleszkópos kivitelének köszönhetően nincs szükség fűrészelésre. A keretet egyszerűen be kell helyezni az ajtóba, és egyedileg a kívánt méretre állítható be legalább 78 cm x 180 cm-től legfeljebb 100 cm x 210 cm-ig. Az egyszerű felszerelés érdekében a csomag tartalmazza a szerelőanyagot és a fúrósablont.
Lapos beépítés és időjárásálló anyag
A váz alumíniumból készült, amely hosszú élettartamot és stabilitást biztosít. A keretben UV- és időjárásálló üvegszálas szövet található, amely optimális védelmet nyújt, mégis briliáns átlátást és nagy légáteresztést biztosít. A 16 mm-es beépítési mélységnek köszönhetően a szúnyogháló keret kis redőnytávolságú ajtókhoz ideális.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872029401
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szövet anyaga: | Üveggyapot |
| Rögzítési mód: | Beillesztés |
| Keret szín: | Fehér |
| Keret anyaga: | Alumínium |
| Szövet szín: | Antracit |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,30 kg |
| Magasság: | 4,5 cm |
| Szélesség: | 10,3 cm |
| Mélység: | 144,5 cm |





