4Garden madár dekor figura levelekkel 12 cm
Cikkszám 5037650Termékleírás
Cikkszám 5037650
A dekoratív, fémből készült, levelekkel díszített dekor madár hangulatával dobja fel kertjét, és különleges dekorációs fénypont lesz. Hosszú élettartamú fémből készült.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876474986,4048121339025
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szobrok |
| Anyag: | Fém |
| Szín: | Rozsdavörös |
| Évszakok: | Tavasz |
| Dekoráció forma: | Madár |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 70 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 1,5 cm |
| Mélység: | 22,5 cm |





