Bazsalikom jelölőtábla kőcserép natúr 21 cm x 3,3 cm x 0,5 cm
Cikkszám 5351911Termékleírás
Cikkszám 5351911
Jelölje meg fűszernövényeit a fűszerkertjében vagy az erkélyén ezzel a minőségi kőcserépből készült, természetes megjelenésű bazsalikom jelölőtáblával. Ez az időjárásálló tábla minden évszakhoz ideális, és biztosítja, hogy mindig megtalálja a bazsalikomot. 21 cm x 3,3 cm x 0,5 cm méretével minden növény közé belesimul. Természetes tapintása és diszkrét dizájnja révén tartós és egyben dekoratív segítőtárs a konyhai fűszernövények azonosításában. A kőcserép strapabíró kialakításának köszönhetően a jelölőtábla különösen időjárásálló, és sok szezonon keresztül megőrzi gyönyörű megjelenését.
Könnyen elhelyezhető és tartós
A strapabíró fűszernövény jelölőtáblához praktikus rögzítőzsinór is tartozik. Így azt vagy a földbe szúrhatja le, vagy virágedényekre, rácsokra rögzítheti. A kőcserép nemcsak vonzó természetes megjelenést, hanem hosszú élettartamot is szavatol. Soha ne veszítse el áttekintését fűszernövényei fölött, és gondoskodjon a stílusos és rendezett termesztésről.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872705442
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Egyéb |
| Anyag: | Kő |
| Szín: | Fekete |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 110 g |
| Magasság: | 21,0 cm |
| Szélesség: | 5 mm |
| Mélység: | 3,3 cm |



