Boltze Marvin földbe szúrható dísz 3-féle változatban 110 cm x 8 cm x 8 cm
Cikkszám 5072681Termékleírás
Cikkszám 5072681
A Boltze Marvin földbe szúrható dísz mérete 110 cm x 8 cm x 8 cm, és azonnal felhívja magára a figyelmet. Nagyszerű dekor kiegészítő, amely a legszebb helyeken elhelyezve megfelelő hangulatot teremt. A színek kombinációjával illeszkedik a trendhez. A termékstílus modern és egyben időtlen.
A Boltze földbe szúrható dísz három különböző kivitelben kapható. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban! Az ár 1 szettre vonatkozik.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076402755
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Dugó |
| Anyag: | Fém |
| Dekoráció forma: | Madár |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 550 g |
| Magasság: | 110,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |







