Kakas leszúrható kerti dísz szélkerékkel 80 cm
Cikkszám 5391818Termékleírás
Cikkszám 5391818
A mókás, szélkerékkel rendelkező kakas földbe szúrható dísz egy vidám dekorációs elem a kertben. Kiválóan alkalmas színpompás kiegészítőként virágágyásban, virágcserépben a balkonon és a teraszon vagy a fűben.
A gyártó adatai
DRAGIMEX Handels-AG
Hans-Böckler-Ring 25
22851 Norderstedt
info@dragimex.de
4064452273142
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szobrok |
| Anyag: | Fém |
| Évszakok: | Tavasz |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Figurák száma: | 1 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 700 g |
| Magasság: | 80,0 cm |
| Szélesség: | 22,0 cm |
| Mélység: | 22,0 cm |



