Mica Decorations földbe szúrható kerti fáklya rombusz mintájú 60 cm fekete
Cikkszám 5231188Termékleírás
Cikkszám 5231188
A stílusos, rombusz kialakítású Mica Decorations földbe szúrható kerti fáklyája elegáns megvilágítást hoz kertjébe. Ez a robusztus fémből készült, leszúrható kerti dísz 60 cm-es magasságával hangulatos környezetet teremt, míg az integrált üveg teamécsestartó lágy fényt ad.
Tökéletesen alkalmas kerti utakhoz, ágyásokhoz vagy dekoratív szemet gyönyörködtető elemként, így ez a fáklya éjszaka stílusos megjelenést és hívogató légkört teremt. Teremtsen egyedi hangulatot a kertben vagy az udvaron a Mica Decorations fáklyájával.
A gyártó adatai
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983244032
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Dugó |
| Anyag: | Fém, Üveg |
| Szín: | Fekete |
| Évszakok: | Minden évszak |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |



