Olajfáklya csomag 3 db fekete
Cikkszám 4373502Termékleírás
Cikkszám 4373502
A viaszfáklya minden bulit feldob és kültéri használatra is alkalmas. 50 cm magas, és kb. 45 percig ég.
Tartalom: 3 darab.
A gyártó adatai
Happy People GmbH u. CoKG
Konsul-Smidt-Str. 8
b
28217 Bremen
c.ahrens@happypeople.de
4002727112550
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fáklya |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Figurák száma: | 3 Darab |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 675 g |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 3,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |
Soha ne hagyja felügyelet nélkül az égő gyertyát.
Soha ne helyezze függönyök vagy egyéb gyúlékony tárgyak közelébe a gyertyát. Nyílt lángról van szó, ezért mindig különösen óvatosan járjon el.
Soha ne állítsa huzat útjába a gyertyát. A huzatban álló gyertya mindig füstöl és csepeg.
A gyertyát nem gyúlékony alátétre vagy gyertyatartóra helyezze.
A gyertyákat egymástól legalább 10 cm-es távolságra helyezze. Az egymáshoz túl közel álló gyertyák megolvadhatnak és elfolyhatnak a másik gyertya hője miatt.
Mindig függőleges helyzetben állítsa le.
Fogyasztásra nem alkalmas.



