Kültéri leszúrható LED Spot 1 fejes 3 W-os
Cikkszám 4708202Termékleírás
Cikkszám 4708202
3 W, 260 lm, beépített LED, 1.5 m H05RNF - 2 x 1 mm2 vezetékkel csatlakozó dugóval, leszúró tüskével. Kb. 60 mm átmérőjű állítható lámpafej.
A gyártó adatai
Rev Ritter GmbH
Frankenstraße 1-4
63776 Mömbris, Germany
info@rev.de
4004282460091
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Forma: | Ovális |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 410 g |
| Magasság: | 34,8 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |







