Biohort polclap Neo szerszámos házhoz 56 cm x 26 cm x 17,3 cm 2 db szürkésfehér
Cikkszám 4465035Termékleírás
Cikkszám 4465035
A polckészlettel Biohort kerti háza vagy Biohort szerszámtároló szekrénye kisalkatrész-raktárrá alakítható. Tetszőlegesen helyezhető el. Utólag egyszerűen beépíthető, és polconként akár 15 kg súllyal is terhelhető. 2 db egy csomagban.
A gyártó adatai
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414450400
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Tartozékok |
| Utólagosan felszerelhető: | Utólag szerelhető |
| Felállítási méret szélesség: | 56 cm |
| Felállítási méret, magasság: | 173 cm |
| Felállítási méret, anyagvastagság: | 1 cm |
| Felállítási méret mélység: | 26 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,40 kg |
| Magasság: | 17,3 cm |
| Szélesség: | 26,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |






