Biohort SmartBase alapzat HighLine H4 Panorama P4 AvantGarde A7 szer. házhoz
Cikkszám 4464889Termékleírás
Cikkszám 4464889
A Biohort SmartBase a tökéletes alapzat a szilárd talajokhoz. Kiváló minőségű alumínium lemezekből, egy speciális alapzatkeretből, valamint állítható magasságú lábakból áll. Így a talaj kisebb egyenetlenségei max. 4 cm-ig kiegyenlíthetők vele. Szükség esetén könnyen eltávolítható, tökéletesen illik minden Biohort szerszámos házhoz, szerszámtárolóhoz és MiniGarage-hoz, viharbiztos, és max. 200 kg/m2 teherbírással rendelkezik.
A gyártó adatai
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414439689
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Alapozás |
| Utólagosan felszerelhető: | Utólag nem szerelhető fel |
| Felállítási méret szélesség: | 252 cm |
| Felállítási méret, magasság: | 18 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 96,0 kg |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 2,52 m |
| Mélység: | 2,52 m |






