Green Shadow hortenzia piros magasság kb. 30 cm cserép 5 l Hydrangea macrophylla
Cikkszám 4387825Termékleírás
Cikkszám 4387825
A Hydrangea Green Shadow egy lenyűgöző díszcserje, amely egyedi virágszínével és kompakt növekedési formájával minden kertet és erkélyt gazdagít. Ez a fajta gömb alakú virágaival nyűgöz le, amelyek a piros és zöld árnyalatainak figyelemre méltó színjátékát mutatják, és a júniustól szeptemberig tartó hosszú virágzási időben szemet gyönyörködtető látványt nyújtanak.
Egyedülálló virágpompa
A Hydrangea Green Shadow virágai alkotják a fajta kiemelkedő tulajdonságait. Először gyakran zöld szívvel vagy zöld hangsúlyokkal jelennek meg, amelyek a virágzási időszak során intenzív vörös árnyalatokkal keverednek. Ez a dinamikus színjáték minden virágot egyedivé tesz, és igazi szemet gyönyörködtető látványt nyújt minden kerti elrendezésben. A virágzat virágzáskor is megőrzi szerkezetét, így egészen őszig vonzó látványt nyújt.
Kompakt növekedés sokoldalú felhasználáshoz
A Hydrangea Green Shadow körülbelül 80 cm és egy méter közötti magasságával és szélességével kellemesen kompakt méretű. Ezáltal kiválóan alkalmas kisebb kertekbe, valamint pompás cserepes növényként a teraszon vagy erkélyen, valamint magányos növényként vagy csoportosan ültetve. Bokros és függőleges növekedése sűrű és vonzó megjelenést biztosít.
Telepítés és gondozás
Ez a hortenzia a félárnyékos helyeket kedveli. A humuszos, jó vízáteresztő és állandóan enyhén nedves talaj ideális az egészséges növekedéshez és a bőséges virágképződéshez. A Green Shadow növény különösen a virágzási időszak alatt fokozott vízigényű, és rendszeresen kell öntözni, ideális esetben alacsony mésztartalmú vízzel, például esővízzel. A növény alapvetően fagytűrő, de a zordabb helyeken könnyebb téli védelem biztosítása előnyös lehet.
A gyártó adatai
De Jong Plant BV
Alfensvaart 11
2771 Boskoop
sales@dejongplant.nl
8719194197343
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Gyakrabban virágzik: | Nem gyakran virágzik |
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Félárnyékos |
| Edény átmérője: | 23 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 100 cm |
| Cserépméret: | 5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Növekedési szélesség kb.: | 60 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Nem hőtűrő |
| Vízszükséglet: | Normál |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Botanikai név: | Hydrangea |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 30 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,4 kg |
| Magasság: | 40,0 cm |
| Szélesség: | 27,6 cm |
| Mélység: | 27,6 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









