Kerti hortenzia "Soft Pink Salsa" rózsaszín mag. kb. 30-40 cm cser. kb. 5 l.
Cikkszám 4083614Termékleírás
Cikkszám 4083614
A "Soft Pink Salsa" kerti hortenzia (Hydrangea macrophylla) a "Music Collection" sorozatba tartozik. Júniustól szeptemberig hozza ragyogó, rózsaszínű, kehely alakú virágait. Levelei szép, középzöld színűek. Ez a bokorszerűen növekvő, lombhullató növény kb. 1,5 m-es magasságot és kb. 1,5 m-es szélességet ér el. A "Soft Pink Salsa" kerti hortenzia még erős fagyok esetén is átvészeli a telet.
A gyártó adatai
De Jong Plant BV
Alfensvaart 11
2771 Boskoop
sales@dejongplant.nl
8719194057852
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virággal |
| Élőhely: | Félárnyékos vagy árnyékos |
| Növekedési forma: | Bokros |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 150 cm |
| Cserépméret: | 5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Díszbokor |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





