Bonlee kerti asztal téglalap alakú FSC®-fa barna 166 cm x 90 cm
Cikkszám 4138921Termékleírás
Cikkszám 4138921
A téglalap alakú kerti asztal kiválóan alkalmas a sok vendég jelenlétében tartott kerti ünnepléshez vagy egy kellemes, közösen eltöltött étkezéshez.
Modern, időtlen formaterv lamellás megjelenéssel
Metálszürke színű váza letisztult és visszafogott, nem tartják merevítők. Az asztallap világos tölgy hatású fa lamellákból áll, és szép kontrasztot képez a vázzal és az asztallábakkal.
Asztal FSC®-tanúsított fából és stabil alumíniumból
A váz könnyen kezelhető és stabil alumíniumból készült. Ezáltal az asztal könnyű, így jól mozgatható. Az asztallap értékes FSC®-tanúsítással rendelkező kemény eukaliptusz fából készült, így időjárásálló.
A környezetre való tekintettel FSC®-tanúsítvánnyal
Az FSC® jelentése Forest Stewardship Council, amely a környezetbarát és gazdaságilag életképes erdőgazdálkodást képviseli. A bútorokhoz kizárólag fenntartható gazdálkodással művelt erdőkből származó fa kerül felhasználásra.
Az asztal mérete 166 cm x 90 cm (Sz x Mé). Közel 18 kg-os súlya miatt két ember tudja gond nélkül felállítani. Legfeljebb hat személy számára biztosít elegendő helyet.
Napernyőtartó nyílás az árnyékos helyért
A hosszabbítás közepén egy praktikus nyílás található a napernyő számára. Így kényelmesen üldögélhet vendégeivel az asztalnál, és közben megfelelően védheti magát a nap erős sugaraitól.
Megfelelő ápolás és tárolás
A fából készült bútorok idővel megváltoztatják a felületüket. Ezért elengedhetetlen a fa ápolása. Az évente egyszer elvégzett alapos tisztítás és a speciális faolajjal történő kenés hosszú éveken keresztül megőrzi friss és ragyogó megjelenését. A fabútorokat télen száraz, fagymentesen és jól szellőző helyen kell tárolni. Ez megakadályozza a repedéseket, alakváltozásokat és egyéb sérüléseket.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124986646,4007873339592,4007876503921
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Barna |
| Forma: | Egyéb |
| Asztallap anyaga: | Fa |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,0 kg |
| Magasság: | 74,5 cm |
| Szélesség: | 89,6 cm |
| Mélység: | 165,8 cm |























