Keter "Elise" műanyag kerti asztal
Cikkszám 5111182Termékleírás
Cikkszám 5111182
Egyszerű forma, kényelmes használat és könnyű összeszerelhetőség - ezek a legfőbb előnyei az Elise asztalnak. Kiváló a családi étkezésekhez vagy közös időtöltésre az ismerősökkel. A széles, ovális asztallapnál kényelmesen elfér 6 felnőtt személy. Tisztítás mosószeres vízben áztatott puha törlőkendővel. Gazdag színválasztékba kapható.
A gyártó adatai
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8711245131085
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Antracit |
| Forma: | Négyszögletes |
| Asztallap anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| UV-álló: | UV-álló |
| Napernyőlyuk: | Napernyőlyukkal |
| Személyek száma: | 4 Darab |
| Állítható magasságú: | Nem állítható magasságú |
| Görgőkkel: | Görgőkkel |
| Pohártartóval: | Pohártartó nélkül |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Keret anyag színe: | Grafit |
| Dizájn: | Modern |
| Lábtípus: | Négylábú váz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,5 kg |
| Magasság: | 73,0 cm |
| Szélesség: | 90,0 cm |
| Mélység: | 140,0 cm |







