Keter "Lisa" műanyag kerti asztal
Cikkszám 5111174Termékleírás
Cikkszám 5111174
Az egyszerű és elegáns formájú Lisa asztal ideáLisan betölt minden házkörüli teret. Az asztalnál kényelmesen elfér 4 személy. Könnyű összeszerelni, ellenáll a kedvezőtlen időjárási feltételeknek. Tisztítás mosószeres vízben áztatott puha törlőkendővel.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
8711245130927
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Grafit |
| Forma: | Kerek |
| Asztallap anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| UV-álló: | UV-álló |
| Felületkezelés: | Műanyag bevonatú |
| Napernyőlyuk: | Napernyőlyukkal |
| Személyek száma: | 4 Darab |
| Állítható magasságú: | Nem állítható magasságú |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Asztallap vastagsága: | 5,5 mm |
| Pohártartóval: | Pohártartó nélkül |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Lábtípus: | Négylábú váz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,90 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 90,0 cm |
| Mélység: | 90,0 cm |





