Melody Műanyag Kerti Asztal
Cikkszám 5228192Termékleírás
Cikkszám 5228192
A Melody egy elegáns és praktikus kerti asztal, amely tökéletes nagyobb házhoz tartozó terek berendezésére, mint pl. a terasz vagy a kert. Egyedi kivitelezése természetes rattan fonásra utal, ami kétségtelenül emeli a termék esztétikai értékét. Az asztal széles, négyszögletes asztallapjánál kényelmesen elfér 6 ember. Az asztal ellenálló a sérülésekkel és az időjárás viszontagságaival szemben. Összeszerelése könnyű, tisztítása egyszerű.
A gyártó adatai
Global Instore Kft
Pipacs utca 25
2053 Herceghalom
robert.biro@globalinstore.hu
7290106924536
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Grafit |
| Forma: | Négyszögletes |
| Asztallap anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| UV-álló: | UV-álló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 160,0 cm |
| Szélesség: | 94,0 cm |
| Mélység: | 74,0 cm |





