Műanyag asztal Salomone ovális fehér 135 cmx 84 cm x 73 cm
Cikkszám 3751518Termékleírás
Cikkszám 3751518
A kerti asztal alkalmas a kellemes közös időtöltéshez a nyári estéken, vagy a barátokkal együtt töltött étkezésekhez.
Igényes asztal kültérre
A váz és az asztallap műanyagból készült, és tartósság jellemzi őket. A robusztus műanyag váznak köszönhetően az asztal gond nélkül elhelyezhető a szabadban.A gyártó adatai
Idea Europe GmbH
Bahnhofstrasse 8
9500 Villach
info@ideaonline.at
9006218105309
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Forma: | Ovális |
| Asztallap anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,4 kg |
| Magasság: | 73,0 cm |
| Szélesség: | 135,0 cm |
| Mélység: | 84,0 cm |





