Műanyag asztal Salomone ovális zöld 135 cmx 84 cm x 73 cm
Cikkszám 3751526Termékleírás
Cikkszám 3751526
A kültéri asztal ideális a kerti partikhoz - legyen szó pezsgős fogadásról, vagy a barátokkal töltött hangulatos grilles estékről.
Hívogató kültéri étkezőasztal
A váz és az asztallap műanyagból készült, és strapabíró szerkezettel rendelkezik. A robusztus műanyag váznak köszönhetően az asztal gond nélkül elhelyezhető a szabadban.A gyártó adatai
Idea Europe GmbH
Bahnhofstrasse 8
9500 Villach
info@ideaonline.at
9006218109307
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Zöld |
| Forma: | Ovális |
| Asztallap anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,4 kg |
| Magasság: | 73,0 cm |
| Szélesség: | 135,0 cm |
| Mélység: | 84,0 cm |




