Terasz bútor szett NINA
Cikkszám 5143706Termékleírás
Cikkszám 5143706
Terasz bútor szett NINA. Egy asztal és két szék. Méret asztal: 55 x 54 x 71 cm. Méret szék: 41 x 39 x78 cm. Összecsukható. Alapanyag: keményfa, akác és acél. Szín: barna és fekete. Felületkezelt, így jobben ellenáll az időjárásnak.
A gyártó adatai
REGO Group Ipari Kft.
Palánki út 8
7131 Tolna-Mözs
info@regosfa.hu
5999860774730
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Barna |
| Forma: | Négyzet alakú |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Napernyőlyuk: | Napernyőlyuk nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,7 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 57,5 cm |
| Mélység: | 93,5 cm |





