Toconao téglalap alakú összecsukható asztal antracit 110 cm x 70 cm
Cikkszám 5355128Termékleírás
Cikkszám 5355128
Méretének köszönhetően a Toconao kültéri asztal kiválóan alkalmas nagyméretű étkezőasztalként nagy, baráti összejövetelekhez.
Klasszikus stílusú kerti asztal
A váz és az asztallap acélból készült, és tartósság jellemzi őket. Az asztal klasszikus kialakítása különösen időtálló és különböző kialakításokkal kombinálható.Téglalap alakú kerti asztal összecsukható funkcióval
A praktikus összecsukható funkciónak köszönhetően az asztalt könnyen össze lehet csukni. Így néhány mozdulattal felállítható vagy szétszerelhető, és mindig használatra kész. A robusztus acélváznak köszönhetően az asztal könnyen felállítható a szabadban.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875116573
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Antracit matt |
| Forma: | Négyszögletes |
| Asztallap anyaga: | Acél |
| Váz anyaga: | Acél |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Felületkezelés: | Porszórt |
| Asztallap optika: | Fém |
| Napernyőlyuk: | Napernyőlyuk nélkül |
| Állítható magasságú: | Nem állítható magasságú |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Pohártartóval: | Pohártartó nélkül |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Lábtípus: | Összecsukható állvány |
| Kihúzott szélesség: | 110 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,9 kg |
| Magasság: | 70,0 cm |
| Szélesség: | 110,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |











