Vigo kerti asztal téglalap alakú Sevelit szürke 150 cm x 90 cm
Cikkszám 3409208Termékleírás
Cikkszám 3409208
A vigo kerti asztal nyáron hangulatos helyet kínál a szabadban 6 személy számára - a kertben, a teraszon vagy akár az erkélyen. Színével remekül illik a szürke, ezüstszürke vagy fekete székekhez. Különösen jól kombinálható a Vigo sorozat többi kerti bútorával.
Kiváló minőségű Sevelit asztallap - megbízható és karcálló
Az asztallap Sevelitből készült, amely a tartósságáról, a minőségéről és a modern kialakításáról ismert. Anyaga rendkívüli stabilitásával és ellenállóképességével tűnik ki. UV- és időjárásálló, hőálló és rendkívül karc- és kopásálló.
Porszórt acél váz - robusztus és tartós
Az asztal váza porszórt acélból készült. A speciális bevonat erős védelmet nyújt a felületnek. Ez korrózióállóvá és terhelhetővé teszi az asztalt, és biztosítja a hosszú élettartamot.
Helytakarékos összecsukható funkció
Az összecsukható funkció szükségtelenné teszi a körülményes szétszerelést, az asztal pedig rugalmasan és gyorsan átalakítható egy kétszemélyes hangulatos reggeliből a tökéletes kerti partivá. További előnye, hogy az összecsukható asztal télen helytakarékosan tárolható, így több hely marad az erkélyen vagy a teraszon.
Rengeteg hely az egész családnak
Az összecsukható asztal nemcsak az otthoni, családdal töltött grillezésre alkalmas, hanem kempingezésre vagy gyerekekkel való játékra és kézműveskedésre is. A praktikus összecsukható funkció révén a kerti asztalt bármikor helytakarékosan elrakhatja. Mérete 71 cm x 150 cm x 90 cm (Ma x Sz x Mé), súlya 23 kg.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124798669,4007876500456
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Szürke |
| Forma: | Négyszögletes |
| Asztallap anyaga: | Egyéb |
| Váz anyaga: | Acél |
| Kihúzható: | Nem kihúzható |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 23,0 kg |
| Magasság: | 71,0 cm |
| Szélesség: | 150,0 cm |
| Mélység: | 90,0 cm |










