Kerti léckerítés mogyoró 5 m x 0,9 m
Cikkszám 4112868Termékleírás
Cikkszám 4112868
A mogyorófából készült natúr kerti léckerítés egyedileg használható, és kiválóan alkalmas telkek, kerti területek elhatárolására, vagy akár a zöld növények futtatására is.
Stabil kerítés
A masszív és drótokkal megerősített szerkezetnek köszönhetően a léckerítés rendkívül stabil. A lécek távolsága 4 cm - 5 cm. Hosszú távon az időjárás hatására a kerítés felülete elszíneződik, ami kiemeli a léckerítés természetes megjelenését.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883088745
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keretvastagság: | 12 cm |
| Szín: | Natúr |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Típus: | Egyedi alkatrészek |
| Rögzítés a talajba: | Nincs megadva |
| Kerítéstípus: | Cölöpkerítés |
| Fafajta: | Mogyoró |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,1 kg |
| Magasság: | 90,0 cm |
| Szélesség: | 5,00 m |
| Mélység: | 12,0 cm |










