Kétrudas hálós kerítéspanel fém 83 cm x 201 cm zöld
Cikkszám 4088183Termékleírás
Cikkszám 4088183
A kétrudas hálós kerítés népszerű módja telke vagy kertje elhatárolásának és elkerítésének. A hálós kerítések különösen karcsú megjelenésükkel, nagyfokú stabilitásukkal és sokoldalú alkalmazási lehetőségükkel tűnnek ki. A kétrudas hálót használják akár kerti kerítésként, belátásgátló kerítésként, parcellák és telkek elhatárolására vagy akár ipari kerítésként.
Horganyzott hálós kerítés
A kétrudas hálós kerítéspanel kiváló minőségű horganyzott és porszórt fémből készült. Ezáltal a kétrudas kerítés különösen robusztus és hosszú élettartamú. A kétrudas hálóknak köszönhetően a kerítés különösen stabil és ideális keményebb kültéri igénybevételekhez. A vízszintes kettős rudak 6 mm szélesek, a függőleges rudak 5 mm vastagok.Zöld színű kerítés
A kétrudas hálós kerítéspanel zöld színben kapható, mérete 83 cm x 201 cm. A fém kerti kerítés összeszerelése és ápolása a kiváló minőségű anyagnak köszönhetően egyszerű. A csomag nem tartalmazza az oszlopokat és a rögzítőanyagokat.A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883062011
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Szín: | Zöld |
| Felületkezelés: | Horganyzott és bevonatos |
| Típus: | Egyedi alkatrészek |
| Rögzítés a talajba: | Bebetonozáshoz |
| Kerítéstípus: | Duplaoszlopos táblás kerítés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,9 kg |
| Magasság: | 83,0 cm |
| Szélesség: | 2,01 m |
| Mélység: | 1,5 cm |








