WPC előkerti kerítés alumínium elemekkel
Cikkszám 4420790Termékleírás
Cikkszám 4420790
Az előkerti kerítéssel a telek dekoratívan bekeríthető, és a kerítés egyúttal védi is az ingatlant. A készlet tetszés szerint további elemekkel bővíthető. Anyaga antracit színű WPC és rozsdamentes alumínium.
WPC kerítés - hosszú élettartamú és könnyen tisztítható
A WPC időjárásálló, robusztus és könnyen ápolható anyag, amely ökológiai szempontból is kiváló minőségű. A műanyag és fa keveréke miatt az anyag kevésbé érzékeny az UV-sugárzásra, valamint a magas vagy alacsony hőmérsékletekre. Így a WPC belátás elleni védelem optikája hosszú időn keresztül megmarad. A kerti kerítés emellett könnyen ápolható és egyszerűen tisztítható.
Könnyű összeszerelés alumíniumoszlopokkal
A kerti kerítéselem mérete 90 cm x 180 cm (Ma x Sz). Az oszlopok szögletes alakúak és a kerítéspanel számára tartókkal vannak ellátva. A stabil összeszereléshez a felülettől függően talplemezeket vagy talajhüvelyeket ajánlunk.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121267946,4048121262439,4007876474306
Sicherheitshinweise
Használjon védőkesztyűt Használjon lábvédőt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Ablak-műanyag |
| Szín: | Antracit |
| Típus: | Előkert kerítés |
| Rögzítés a talajba: | Szerelés félfára |
| Kerítéstípus: | Belátás elleni védelem |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 16,7 kg |
| Magasság: | 90,0 cm |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 3,3 cm |









