Bonlee kétszemélyes kerti pad FSC® 84,5 cm x 114 cm x 60,25 cm
Cikkszám 4139101Termékleírás
Cikkszám 4139101
A Bonlee sorozat kerti padjával elegáns ülőhelyet csempész kertjébe, teraszára vagy erkélyére. Kényelmes időtöltésre csábít a meleg napokon, és oázissá varázsolja kertjét. A fapad erkély- vagy teraszpadként is jó benyomást kelt.
Kerti pad fából és alumíniumból
A szürke alumínium és a meleg, világosbarna fa kombinációja rendkívül modern hatást kelt. Ez az anyagkombináció hamar magára vonzza a tekintetet a kertben. Az kerti pad ideálisan kombinálható a Bonlee sorozat többi kerti bútorával a harmonikus összkép kialakítása érdekében.
Kiváló minőségű kerti ülőhely
A pad váza kiváló minőségű alumíniumból készült és rendkívül stabil. A fa fenntartható erdőgazdálkodásból származó, FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptusz. Anyagának köszönhetően a fa kerti pad robusztus és időjárásálló.
Könnyű fa pad
A teraszpad teljes mérete 84,5 cm x 114 cm x 60,25 cm (Ma x Sz x Mé). Ezáltal akár két személy is kényelmes elfér a padon. Az anyagoknak köszönhetően a kerti pad különösen könnyű és könnyen elhelyezhető a kívánt helyen. Az összeszerelés is gyors és egyszerű.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124988053,4007876504478,4007873339615
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyagkövetelmények: | Fa |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ülések száma: | 2 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,2 kg |
| Magasság: | 84,5 cm |
| Szélesség: | 114,0 cm |
| Mélység: | 60,2 cm |













