Chelsea háromszemélyes kerti pad FSC® 90 cm x 158 cm x 62 cm
Cikkszám 2967081Termékleírás
Cikkszám 2967081
A Chelsea kerti pad egyszerre látványos és praktikus kiegészítője külterének. Kényelmes ülőalkalmatosságként tökéletesen passzol az erkélyre, a teraszra vagy a kertbe.
Tömör fa pad
A tömör fából készült pad arra csábít, hogy a meleg nyári évszakot családjával vagy barátaival együtt töltse a szabad ég alatt. Az ülőfelület és a háttámla lamellás megjelenése a tetszetős klasszikusokra épül, rusztikus bájjal bíró angol vidéki stílusban.
Robusztus és FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptusz fa
A klasszikus kerti pad igazoltan fenntartható erdőgazdálkodásból származó, FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptusz fából készült. A felületek olajozottak és meleg, világosbarna árnyalatot biztosítanak. Anyagának köszönhetően a pad robusztus és időjárásálló, így ideális kültéri használatra.
Kényelmes és stabil kerti pad
A teraszpad rusztikus formatervezése mellett kényelmével és funkcionalitásával is lenyűgöz. A 90 cm x 158 cm x 62 cm méretű fapadon akár három személy is kényelmesen elfér. Az enyhén ívelt háttámla és karfák különösen kényelmes ülést és kényelmes testtartást biztosítanak. A fa kerti pad egyszerre stabil és könnyű, ezáltal megemelhető és áthelyezhető. A fa kerti padra gyors összeszerelés jellemző.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124753385,4048126624560,4007876515108
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyagkövetelmények: | Fa |
| Keret anyag színe: | Barna |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Váz anyaga: | Fa |
| Ülések száma: | 3 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 16,5 kg |
| Magasság: | 90,0 cm |
| Szélesség: | 158,0 cm |
| Mélység: | 62,0 cm |















