Kenwood kétszemélyes kerti pad 85 cm x 115 cm x 58 cm
Cikkszám 5352943Termékleírás
Cikkszám 5352943
A Kenwood új, tíkfa hatású, akácfa kerti padja
Hozzon létre egy hangulatos pihenőhelyet az udvarán ezzel az elegáns Kenwood kerti paddal. Strapabíró 2 üléses kialakításával mindig kényelmes helyet kínál Önnek és vendégének, ha kikapcsolódnának. A pad lelke a masszív akácfa váz. Az akácfa kemény és ellenáll az időjárás viszontagságainak, így ez a pad hosszú ideig szolgálja majd a kertben, erkélyen vagy teraszon. Felülete tíkfa hatású olajjal van kezelve. Ez a felületkezelés fokozott védelmet biztosít a faanyagnak, és modern, szép megjelenést kölcsönöz a padnak. A pad 220 kg-os maximális teherbírása révén még a nagyobb igénybevételnek is könnyedén ellenáll. A beépített karfák fokozott kényelmet biztosítanak, így teljes mértékben a kikapcsolódásra koncentrálhat.
Tökéletes méretek a pihenőrészleghez
Ez a pad ideális méretekkel ötvözi a kényelmet. Kényelmes, 46 cm-es ülésmagassága kényelmes leülést és felállást tesz lehetővé. Teljes magassága 85 cm, szélessége 115 cm és mélysége 58 cm, így a pad kisebb helyeken is elfér, és még a társaságról se kell lemondania. Kompakt kialakítása révén, amely akár 2 személy számára is kényelmes ülőhelyet biztosít, kiemelkedik kültéri bútorai közül.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330742
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülésmagasság: | 46 cm |
| Váz anyaga: | Fa |
| Terhelhetőség(kg): | 220 kg |
| Ülések száma: | 2 Darab |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Háttámla magassága: | 85,5 cm |
| Ülőfelület szélessége (cm): | 105 cm |
| Ülőfelület mélység (cm): | 44 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,5 kg |
| Magasság: | 85,5 cm |
| Szélesség: | 115,0 cm |
| Mélység: | 58,0 cm |











