Kerti pad Edgewood akác FSC®
Cikkszám 5187919Termékleírás
Cikkszám 5187919
Az FSC-tanúsítvánnyal rendelkező akácfából készült Edgewood kerti pad az időtlen megjelenést ötvözi a modern stílussal, és kényelmes kétszemélyes ülőalkalmatosság kültérre. ,
Stílusos kerti pad két személynek időtlen kialakítással
120 cm x 59 cm x 90 cm (Sz x Mé x Ma) méretével és 50 cm ülésmagasságával a pad két személy számára bőséges helyet kínál. A 220 kg-os maximális teherbírás biztosítja a stabilitást, míg a karfák további kényelmet biztosítanak. Az akácfa tartósságával és olajozott felületével nyűgöz le, így kültéri használatra ideális. ,
Tartós akácfa és kényelmes kültéri ülőpárna
A strapabíró poliészterből készült világosszürke ülőpárna megfelelő kényelmet biztosít és ideálisan egészíti ki a pad természetes megjelenését. A klasszikus kialakítás és a modern megjelenés kombinációja stílusos fényponttá teszi ezt a padot a kertben, a teraszon vagy az erkélyen.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338243
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülésmagasság: | 50 cm |
| Anyagkövetelmények: | Poliészter |
| Keret anyag színe: | Natúr |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Váz anyaga: | Fa |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Terhelhetőség(kg): | 220 kg |
| Ülések száma: | 2 Darab |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 40 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Olajozott |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla nélkül |
| Ülésfelületek: | Ülőpárnákkal |
| Rakodótér: | Tárolóhely nélkül |
| Ülőfelület szélessége (cm): | 110 cm |
| Asztallal: | Asztal nélkül |
| Forma: | Egyenes |
| Ülőfelület mélység (cm): | 44,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,0 kg |
| Magasság: | 90,0 cm |
| Szélesség: | 120,0 cm |
| Mélység: | 59,0 cm |

















