Kétszemélyes kerti pad, 98 cm x 101 cm x 70 cm, acél
Cikkszám 5031414Termékleírás
Cikkszám 5031414
Ez a kerti pad kiválóan alkalmas a kertben vagy a teraszon üldögélésre. Modern megjelenése bármilyen környezettel harmonizál, és 220 kg-os teherbírásával és 100 cm x 70 cm (sz x mé) méretével elegendő helyet kínál két személy számára. A szürke acélhálónak köszönhetően az összecsukható szék időjárásálló és rozsdamentes.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876510929,4048126060108,4007873338922
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülésmagasság: | 43 cm |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Terhelhetőség(kg): | 220 kg |
| Ülések száma: | 2 Darab |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 58 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla nélkül |
| Ülésfelületek: | Ülőpárnák nélkül |
| Rakodótér: | Tárolóhely nélkül |
| Ülőfelület szélessége (cm): | 88 cm |
| Asztallal: | Asztal nélkül |
| Forma: | Egyenes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,5 kg |
| Magasság: | 98,0 cm |
| Szélesség: | 101,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |









