LUX-TOOLS kerti gereblye 14 foggal és nyéllel 140 cm
Cikkszám 1692920Termékleírás
Cikkszám 1692920
A kerti gereblye ideális eszköz a durva vagy nehéz talajműveléshez. Alkalmas talajlazításra, vetőmagok barázdálására, illetve kavics és homok egyengetésére. 14 foggal rendelkezik, amelyek porszórt acélból készültek, és egyenként 2,8 cm hosszúak. 38,5 cm-es munkaszélességének köszönhetően nagyobb felületek megmunkálására is használható. A gereblye 140 cm hosszú és 2,4 cm átmérőjű fanyéllel rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873162206
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális munkaszélesség: | 38,5 cm |
| Nyélátmérő: | 2,4 cm |
| Nyélhossz: | 140 cm |
| Nyél anyaga: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 748 g |
| Magasság: | 143,9 cm |
| Szélesség: | 34,8 cm |
| Mélység: | 2,8 cm |










