Acamp egymásba rakható fotelgarnitúra Vegas 6-os antracit szürke halszálka minta
Cikkszám 5335476Termékleírás
Cikkszám 5335476
acamp® "Vegas" 6 darabos, egymásba rakható fotelgarnitúra, A modern megjelenés és a kényelem találkozása Alakítsa ki kültéri oázisát stílusosan és kényelmesen az acamp® Vegas egymásba rakható 6 darabos garnitúrával. Az antracit színű porszórt alumínium váz és a kiváló minőségű teakfa, szürke és arrow színű Acatex huzat kombinációja időtlenül modern megjelenést kölcsönöz kertjének, erkélyének vagy teraszának. A légáteresztő Acatex szövet nemcsak kellemes ülőhőmérsékletet biztosít, hanem első osztályú kényelmet is nyújt, még a meleg napokon is. A székek könnyűek, időjárásállók és egymásba rakhatók, ideálisak a mindennapi kültéri használatra. 6 egymásba rakható kerti fotelgarnitúra Méretek: 58 x 67 x 88 cm (Sz x Mé x Ma) Porszórt alumínium keret, stabil és rozsdamentes Lélegző Acatex szövet teakfa, szürke és arrow színben Időjárásálló, könnyen tisztítható és kényelmes acamp Vegas, a stílusos ülésért a szabad ég alatt.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4013556564052
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Alumínium |
| Keret anyag színe: | Sötétszürke |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmélység: | 67 cm |
| Ülésmagasság: | 88 cm |
| Ülésszélesség: | 58 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló helyzet nélkül |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 88 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Készlet: | 6 darabos készlet |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,2 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 150,0 cm |
| Mélység: | 80,0 cm |



