Alridge lounge zsámoly polirattan szürke
Cikkszám 4410650Termékleírás
Cikkszám 4410650
Az Alridge lounge zsámoly kiegészítő ülőalkalmatosságként szolgál a kertben vagy a teraszon, vagy akár egy kényelmes lábtartóként. Kompatibilis az Alridge kerti bútor szériával és sokféleképpen kombinálható. Négyszögletes formájának köszönhetően jól használható asztalként vagy tartóként. A zsámoly mérete (Sz x Mé x M): 80 cm x 80 cm x 30 cm. A párnát is beleszámítva ülőmagassága 42 cm. Kézzel készített szürke árnyalatú polirattanból készült, ami kitűnik időjárásálló és könnyen ápolható jellemzőivel. A hozzá tartozó párna ellenálló, szürke színű polyspun huzattal rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126615421
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Wicker szövési mód |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Zsámoly |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,0 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 80,0 cm |
| Mélység: | 80,0 cm |

























