Bonlee összecsukható szék állítható háttámlával FSC®
Cikkszám 4127726Termékleírás
Cikkszám 4127726
A Bonlee összecsukható szék kényelmes ülőalkalmatosság a kertben, a teraszon vagy az erkélyen. A modern kerti szék nemcsak a szabad ég alatt együtt töltött órákról gondoskodik, hanem vizuálisan is feldobja a külteret.
Magas támlájú szék összecsukható funkcióval és állítható háttámlával
Az állítható háttámlának köszönhetően nyugodtan hátradőlhet. Ehhez egyszerűen emelje fel a karfákat, és állítsa a széket a kívánt pozícióba. A helytakarékos tárolás érdekében a fa kerti szék összecsukható, ezért balkonszékként vagy kis teraszokra való teraszszékként is használható.
Modern kialakítás, mint figyelemfelkeltő kerti elem
Az antracit színű alumínium és a meleg, világosbarna fa kombinációja rendkívül modern hatást kelt. Ez az anyagkombináció hamar magára vonzza a tekintetet a kertben. Az összecsukható szék ideálisan kombinálható a Bonlee sorozat többi kerti bútorával a harmonikus összkép kialakítása érdekében.
Könnyű fa kerti szék kiváló minőségű anyagokból
A váz kiváló minőségű alumíniumból készült, és különösen stabil. A fa fenntartható erdőgazdálkodásból származó, FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptusz. Anyagának köszönhetően a kerti szék robusztus és időjárásálló. A kerti szék rendkívül könnyű, és egész egyszerűen elhelyezhető a kívánt helyen. Az összeszerelés is gyors és egyszerű.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876503518,4007873339585,4048124978627
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Barna |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,0 kg |
| Magasság: | 108,9 cm |
| Szélesség: | 59,7 cm |
| Mélység: | 64,6 cm |

















